Materiály

Materiály

Malířské a lakýrnické práce provádíme na venkovní i vnitřní podklady (beton, panel, sádrokartony, omítky, dřevo, sklo, kov, objekty po vyhoření atd). Dle požadavku zákazníka zaručíme paropropustnost, otěruvzdornost, pevnost, omyvatelnost, nadstandardní bělost nebo krytí.

Druhy nátěrů

Na vnitřní bílé nátěry používáme Remal profi, Remal standard, Sádromal, Primalex plus, Primalex polar, Primalex standard, Primalex plastik, Latex. Pro vnitřní barevné nátěry, zejména jemné pastelové odstíny používáme - základní bílou barvu v kombinaci s tonery hetkolor, pro tmavé odstíny STO, Stomix a Dulux.

Pro venkovní nátěry používáme přípravky STO, Stomix, Hasit, Barlet, dále pak akrylátové, silikátové a silikonové barvy. Dále pak používáme systém knauf pro potahování omítek betonových panelů.

Na dřevo a kov používáme základní syntetické i vodou ředitelné barvy, vrchní emailové barvy a laky. Pro izolační nátěry používáme nástřiky značky Jäeger, jehož jemná struktura částečně skryje menší nerovnosti podkladu. K nátěrům podlah používáme produkty ekoban a izoban, které se vyznačují vysokou odolností proti vodě a velmi dobrou mechanickou odolností. Jsou též vhodné k nátěrům betonových bazénů a vodních jímek.